LEADERSHIP DELIVERING RESULTS FOR OUR COMMUNITY

Executive Committee

District Chair Mike Crane

District 1st Vice Chair Kent Kingsley

District 2nd Vice Chair Michelle Cobb

District 3rd Vice Chair Mike Sittnick

District 4th Vice Chair Michael Harbin

Vice-Chairman – North Carolyn Henderson

Vice-Chairman – East Serenity Richardson

Vice-Chairman – South-West William McKeen

Vice-Chairman – South-East Patsy Page

District Secretary Katherine Frost

District Treasurer Ashley McCoy

District Finance Chair Krista Frost

County Chair Rick Tillman

County Chair & State Committee Member Brant Frost

County Chair Tyrone Jones

County Chair Mark Post

County Chair Don Mironov

County Chair Rep David Grau

County Chair & State Committee Member Gene King

County Chair & State Committee Member Alton Russell

County Chair Brent Taylor

County Chair Ben Johnson

County Chair Peter Alford

County Chair Julia Heidbrink

County Chair Will Kendrick

Immediate Past Chairman Dale Jackson

General Counsel Ed Stone

District Assistant Secretary Amy Emerich

District Assistant Treasurer Stan Martin

Parliamentarian VACANT

 

District Committee

District Chair Mike Crane

District 1st Vice Chair Kent Kingsley

District 2nd Vice Chair Michelle Cobb

District 3rd Vice Chair Mike Sittnick

District 4th Vice Chair Michael Harbin

Vice-Chairman – North Carolyn Henderson

Vice-Chairman – East Serenity Richardson

Vice-Chairman – South-West William McKeen

Vice-Chairman – South-East Patsy Page

District Secretary Katherine Frost

District Treasurer Ashley McCoy

District Finance Chair Krista Frost

County Chair Rick Tillman

County Chair & State Committee Member Brant Frost

County Chair Tyrone Jones

County Chair Mark Post

County Chair Don Mironov

County Chair Rep David Grau

County Chair & State Committee Member Gene King

County Chair & State Committee Member Alton Russell

County Chair Brent Taylor

County Chair Ben Johnson

County Chair Peter Alford

County Chair Julia Heidbrink

County Chair Will Kendrick

Immediate Past Chairman Dale Jackson

General Counsel Ed Stone

District Assistant Secretary Amy Emerich

District Assistant Treasurer Stan Martin

Parliamentarian Bob Ross

County Rep Barry Dalton

County Rep Ben Parsons

County Rep Cherie Werginz

County Rep John Britt

County Rep Paul King

County Rep Arlen Maxwell

County Rep Joy Kingsley

County Rep Frank Keller

County Rep Vince Woodward

County Rep & State Committee Member Dan Page

County Rep Jerry McKneely

County Rep VACANT

County Rep Josh Dokey

State Committee Member Gordon Austin

State Committee Member Chris Owen

State Committee Member Denise Ognio

State Committee Member Linda Sandwich

State Committee Member Jenny Eckman

State Committee Member Vicki Temple

State Committee Member Monica Walters​

State Committee Member Wes Colbert

State Committee Member Traci Amiri

State Committee Member J.D. Stallings

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now